Błaszczykowski przedłuży kontrakt z Borussią
2012-07-20 11:47:38; Aktualizacja: 13 lat temu
Kapitan reprezentacji Polski - Jakub Błaszczykowski - przedłuży kontrakt z Borussią Dortmund. Nowa umowa obowiązywać będzie do 2015 roku.
Błaszczykowski to trzeci piłkarz po Matsie Hummelsie i Mario Götze, który przedłuży swój kontrakt z mistrzem Niemiec. Polak występuje w Dortmundzie od 5 lat. Do oficjalnej informacji o przedłużeniu umowy powinno dojść w przyszłym tygodniu.
W rozmowie z ,,Kickerem" Błaszczykowski przyznał: - Nie mam żadnego problemu z tym, żeby zostać w Borussii dłużej niż do 2013 roku.
Błaszczykowski miał wiele możliwości odejścia z Dortmundu. Wśród zainteresowanych reprezentantem Polski wymieniało się takie drużyny jak Juventus Turyn, Lazio Rzym, Inter Mediolan czy Tottenham Hotspur FC. Popularny "Kuba" zdecydował się jednak na kontynuowanie kariery w Niemczech.


![Zero występów w Milanie, zero występów w AS Romie. Następny transfer bramkarza [OFICJALNIE]](img/photos/115477/170x113/devis-vasquez.jpg)


![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/170x113/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)


![Beşiktaş zwieńczył zimowy Deadline Day 2026 transferem 90-krotnego reprezentanta kraju [OFICJALNIE]](img/photos/87645/170x113/besiktas.jpg)

![Zero występów w Milanie, zero występów w AS Romie. Następny transfer bramkarza [OFICJALNIE]](img/photos/115477/90x60/devis-vasquez.jpg)


![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/90x60/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)


![Beşiktaş zwieńczył zimowy Deadline Day 2026 transferem 90-krotnego reprezentanta kraju [OFICJALNIE]](img/photos/87645/90x60/besiktas.jpg)



