Blaž Kramer zastąpi Krzysztofa Piątka?! Były napastnik Legii Warszawa na radarach
2025-05-12 21:25:56; Aktualizacja: 3 godziny temu
Blaž Kramer wzbudza spore zainteresowanie. Ściągnięcie piłkarza Konyasporu rozważa AEK Ateny, gdzie pracuje Radosław Kucharski - poinformowała Gazzetta.gr. 28-latek łączony jest również z Başakşehirem i Trabzonsporem.
Blaž Kramer w trwającym sezonie, przed transferem do Konyasporu, zdążył rozegrać 11 spotkań w Legii Warszawa. W nich zdobył pięć bramek i zanotował cztery asysty.
Po przeprowadzce do Turcji jego początki nie należały do udanych. W pewnym momencie słoweński napastnik stracił miejsce w podstawowym składzie klubu, a kibice liczyli nawet, że już do niego nie wróci.
Z czasem jednak udało mu się przełamać strzelecką niemoc i po 33 występach w koszulce „Anatolijskich Orłów” może pochwalić się 12 trafieniami oraz trzema ostatnimi podaniami.Popularne
Niewykluczone, że 28-letni snajper latem zmieni pracodawcę. Jak donosi Gazzetta.gr, siedmiokrotny reprezentant kraju znalazł się wśród potencjalnych celów transferowych AEK-u Ateny. Tam zwolennikiem jego sprowadzenia jest dyrektor techniczny Radosław Kucharski, wcześniej związany z Legią w roli dyrektora sportowego (2017-2021).
Innymi zespołami zainteresowanymi usługami Kramera mają być przedstawiciele Süper Lig - İstanbul Başakşehir oraz Trabzonspor - przekazał portal Planetnogomet.si, powołując się na tureckie źródło.
W tym pierwszym klubie gracz z Celje miałby zastąpić Krzysztofa Piątka, znajdującego się na radarach ekip z Bliskiego Wschodu.
***
Krzysztof Piątek blisko nowego klubu. Osiem milionów euro na stole