Bohater Euro 2016 zagra w Premier League?

Bohater Euro 2016 zagra w Premier League?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L'Equipe

Éder tuż przed zakończeniem letniego okienka transferowego może się przenieść do jednego z angielskich zespołów - informuje „L'Equipe”.

Zdaniem francuskich mediów, zdobywca jedynego gola w finale zeszłorocznych Mistrzostw Europy znalazł się w kręgu zainteresowań przedstawicieli Brighton oraz Birmingham City. Oba kluby zamierzają spróbować wypożyczyć 29-letniego napastnika, który nie może liczyć na regularne występy w barwach Lille.

Na chwilę obecną można przypuszczać, że większe szanse na tymczasowe pozyskanie Édera mają „The Seagulls”. Ekipa Falmer Stadium w minionym sezonie awansowała do Premier League i ten fakt wystarczy do tego, aby postawić ich w roli faworytów do ewentualnego sprowadzenia doświadczonego zawodnika, który w przeszłości zasmakował już rywalizacji na najwyższym poziomie w Anglii.

Portugalczyk w pierwszej części sezonu 2015/2016 bronił barw Swansea i wówczas nie prezentował się najlepiej, ponieważ nie zdobył ani jednego gola w trzynastu rozegranych spotkaniach. Włodarze „Łabędzi” po słabych występach 29-letniego zawodnika postanowili najpierw go wypożyczyć do Lille, a potem definitywnie sprzedać francuskiemu zespołowi.

Éder na boiskach Ligue 1 spisywał się zdecydowanie lepiej i strzelił w sumie trzynaście bramek oraz zanotował dziewięć asyst w 51 występach dla „Les Dogues”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy