Bohater rekordowego transferu Olympique'u Marsylia obiecuje poprawę

Bohater rekordowego transferu Olympique'u Marsylia obiecuje poprawę fot. Olympique Marsylia
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Record

Vitinha, napastnik Olympique'u Marsylia, w wywiadzie dla dziennika sportowego „Record” odniósł się do swojej słabej formy po zmianie klubu.

Vitinha dołączył do Olympique'u Marsylia w styczniu bieżącego roku za rekordową kwotę 32 milionów euro.

Wcześniej był zawodnikiem SC Braga. W pierwszej połowie sezonu dla portugalskiej drużyny strzelił 13 bramek w 27 spotkaniach.

Natomiast dla Olympique'u Marsylia zdobył tylko dwa gole w ligowym meczu z Troyes i zaliczył asystę w spotkaniu pucharowym z FC Annecy.

Łącznie zaliczył 14 występów.

- To było trudne. Gra w nowej lidze trochę różni się od tego, do czego byłem przyzwyczajony. Ale ciężko pracuję i w bardzo bliskiej przyszłości będę gotowy na 200%, aby dać z siebie wszystko dla mojego klubu. Skupiam się na nowym projekcie i mam nadzieję, że przywrócę całe zaufanie, którym mnie obdarzono – powiedział Portugalczyk.

- Trudno mi jest zmienić kraj, przejść do ligi innej niż ta, w której występowałem do tej pory. Potrzebuję okresu adaptacji. Ten czas, który miałem, wystarczy, a w następnych rozgrywkach będę lepszy, bardziej pewny siebie. W przyszłym sezonie wszystko ulegnie zmianie na lepsze – dodał 23-latek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE] Lech Poznań: Piłkarz „Kolejorza” wypada z gry na miesiąc [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy