Bojan Krkić kończy karierę. Decyzję ujawnił przez przypadek Gerard Piqué... [WIDEO]

Bojan Krkić kończy karierę. Decyzję ujawnił przez przypadek Gerard Piqué... [WIDEO] fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Kings League

32-letni Bojan oficjalnie pożegna się wkrótce z futbolem. Decyzja była trzymana w tajemnicy przez zawodnika i FC Barcelonę. O specjalnym wydarzeniu poinformował nieumyślnie Gerard Piqué, wywołując spore poruszenie w internecie.

Myśląc o największych niespełnionych talentach ostatnich lat z pewnością wielu pomyśli o wychowanku słynnej akademii La Masii, Bojanie. Atakującemu z serbskimi korzeniami wróżono wielką karierę, nakładając na niego ogromną presją. Z tą jednokrotny reprezentant Hiszpanii sobie nie poradził.

Nazywany „nowym Messim” zawodnik po udanym początku w szeregach „Dumy Katalonii” zaczął prezentować się coraz mniej przekonująco, co poskutkowało odejściem z macierzystego klubu w 2013 roku. Od tego momentu tułał się po świecie, kotwicząc na dłużej tylko w Stoke City.

Cofnięty napastnik urodzony w katalońskiej Liñoli był ostatnio związany z japońskim Vissel Kobe. Bojan Kraju Kwitnącej Wiśni nie pobił, borykając się przez długi czas z poważnym urazem łąkotki. Z tego powodu nie przedłużono z nim kontraktu.

1 lutego 2023 roku 32-latek został bez klubu. Jak się okazuje, nie zamierza już kontynuować piłkarskiej kariery.

W programie „Afters Kings League” podsumowującym wydarzenia z rozgrywek Kings League Gerard Piqué zaliczył sporą wpadkę, ujawniając nieznaną dotąd decyzję swojego byłego kolegi z szatni.

W drużynie streamera Ibai Llanosa, Porcinos FC, kontuzji doznał Javi Espinosa, dlatego debatowano, kto może go zastąpić. W pewnym momencie zaczęto rozważać właśnie Bojana, co skomentował były defensor FC Barcelony.

- Bojan w czwartek żegna się z piłką, przechodzi na emeryturę na Camp Nou. Ja wybieram się na to wydarzenie - wypalił nagle 36-latek, wywołując spore zaskoczenie wśród gości w studiu i internautów.

102-krotny reprezentant Hiszpanii szybko zorientował się, że informacja ta nie powinna zostać ujawniona w ten sposób. Z tego powodu Piqué próbował bardzo szybko zmienić temat.

32-latek, który wkrótce oficjalnie zawiesi buty na kołek, jakiś czas temu udzielił mocnego wywiadu, krytykując w nim stosunek FC Barcelony do młodych piłkarzy. Podczas głośnej rozmowy niespełniony talent porównał swój przypadek do obecnej sytuacji Ansu Fatiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy