Bolton przedłużył wypożyczenie Huttona
2014-03-31 18:25:18; Aktualizacja: 11 lat temu
Jak podaje Radio BBC, Bolton Wanderers przedłużył wypożyczenie zawodnika Aston Villi, Alana Huttona do końca obecnego sezonu.
29-letni zawodnik, od lutego wystąpił w 5 meczach Championship. Skromny lecz solidny dorobek wystarczył, aby Bolton zadecydował o przedłużeniu umowy o kolejne miesiące.
Popularne
Defensor Aston Villi wcześniej grał na wypożyczeniu w hiszpańskim Realu Mallorca. W obecnej kampanii wystąpił w 7 spotkaniach dla narodowej reprezentacji. Po raz ostatni, w wygranym spotkaniu z reprezentacją Polski.












![Jagiellonia Białystok ma problem z... murawą. Zarządca stadionu wydał oświadczenie [OFICJALNIE]](img/photos/93053/170x113/jagiellonia-bialystok.jpg)







![Jagiellonia Białystok ma problem z... murawą. Zarządca stadionu wydał oświadczenie [OFICJALNIE]](img/photos/93053/90x60/jagiellonia-bialystok.jpg)






