Bonucci zdecydowany na transfer!

Bonucci zdecydowany na transfer!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Le Parisien

Sprawa letniego transferu Leonardo Bonucciego nabiera tempa.

Jeszcze kilka godzin temu informowaliśmy (za „La Gazzetta dello Sport”), że agent obrońcy Milanu, Alessandro Lucci, rozpoczął już rozmowy z działaczami Paris Saint-Germain, a sam piłkarz zastanawia się nad przenosinami do stolicy Francji.

Być może z potwierdzeniem tej informacji trzeba będzie poczekać do weekendu, ale zdaniem „Le Parisien” Bonucci już zdecydował i chce przejść do PSG. 31-letni piłkarz miał poinformować o tym swoją rodzinę. Tak jak przypuszczano wcześniej, ważną rolę odegrał Gianluigi Buffon, który przyjaźni się z obrońcą.

Panowie grali ze sobą w Juventusie. W zeszłym roku turyńczycy otrzymali za Bonucciego 42 miliony euro. Teraz transakcja może zamknąć się na podobnej lub nieco niższej kwocie. „Le Parisien” podkreśla, że PSG, pozyskując Bonucciego, będzie musiało pożegnać się z innym zawodnikiem lub zawodnikami, by zbilansować budżet.

Paryż mogą opuścić Alphonse Aréola (chce go m.in. Roma), Ángel Di María (Napoli) oraz Adrien Rabiot (Barcelona).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy