Bony: Odrzuciłem ofertę z Chin

Bony: Odrzuciłem ofertę z Chin
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: BBC

Wilfried Bony wyznał, że w styczniu miał okazję przenieść się do Chinese Super League.

Iworyjczyk trafił do Stoke przed sezonem, ale nie może uznać swojego dotychczasowego pobytu na bet365 Stadium do udanych. Napastnik stracił miejsce w składzie i od końca listopada spędził na boisku jedynie siedem minut. Bony nie ukrywa, że martwi go taki stan rzeczy, zwłaszcza, że nie rozumie, dlaczego nie otrzymuje szans na grę. Nie zamierza się jednak poddawać, co pokazał odrzucając ofertę z Chin.

- Kiedy słyszysz, że wszystko jest w porządku, a i tak nie grasz, to wydaje się to szalone. Ta trudna sytuacja. Chciałbym wiedzieć dlaczego nie gram. Trener mówi mi, że bardzo dobrze trenuję i mam właściwe podejście. Ale to bez sensu. To bolesne - powiedział 28-latek w rozmowie z „BBC”.

Zawodnik jest tylko wypożyczony do Stoke z Manchesteru City, ale w styczniu mógł przenieść się na Daleki Wschód.

- Agent powiedział mi, że mam ofertę z Chin, ale ją odrzuciłem. W moich planach jest pozostanie w Anglii, by pokazać, że jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?! Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?! Davinson Sánchez na wylocie z Tottenhamu Davinson Sánchez na wylocie z Tottenhamu FC Barcelona: Umtiti dostępny, ale nie może grać w dwóch-trzech meczach z rzędu FC Barcelona: Umtiti dostępny, ale nie może grać w dwóch-trzech meczach z rzędu Anele Ngcongca nie żyje. Zginął tragicznie Anele Ngcongca nie żyje. Zginął tragicznie Ibrahimović jak Piątek. Szwed dołączył do elitarnego grona Ibrahimović jak Piątek. Szwed dołączył do elitarnego grona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy