Borini do Fiorentiny?!

Borini do Fiorentiny?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Nazione

Fabio Borini może przeprowadzić się do Fiorentiny.

Po zmianie trenera i zatrudnieniu na San Siro Stefano Pioliego jasne stało się, że niektórzy piłkarze otrzymają wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Do tej grupy zalicza się Fabio Borini.

28-latek, który trafił do Mediolanu z Sunderlandu latem 2017 roku, od początku tych rozgrywek ma problem z wywalczeniem sobie miejsce w podstawowym składzie. Do tej pory wystąpił w zaledwie dwóch meczach.

Takowa sytuacja powoduje, że w zimowym oknie transferowym rozejrzy się on za nowym miejscem. Początkowo mówiło się, że Borini być może wróci na Wyspy, jednak prawdopodobnie zostanie we Włoszech.

Zdaniem prasy na Półwyspie Apenińskim chęć pozyskania byłego gracza między innymi Liverpoolu przejawia Fiorentina. Do tej drużyny miałby trafić na zasadzie transakcji definitywnej.

Umowa jednokrotnego reprezentanta Włoch z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy