Borini do Fiorentiny?!

Borini do Fiorentiny?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Nazione

Fabio Borini może przeprowadzić się do Fiorentiny.

Po zmianie trenera i zatrudnieniu na San Siro Stefano Pioliego jasne stało się, że niektórzy piłkarze otrzymają wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Do tej grupy zalicza się Fabio Borini.

28-latek, który trafił do Mediolanu z Sunderlandu latem 2017 roku, od początku tych rozgrywek ma problem z wywalczeniem sobie miejsce w podstawowym składzie. Do tej pory wystąpił w zaledwie dwóch meczach.

Takowa sytuacja powoduje, że w zimowym oknie transferowym rozejrzy się on za nowym miejscem. Początkowo mówiło się, że Borini być może wróci na Wyspy, jednak prawdopodobnie zostanie we Włoszech.

Zdaniem prasy na Półwyspie Apenińskim chęć pozyskania byłego gracza między innymi Liverpoolu przejawia Fiorentina. Do tej drużyny miałby trafić na zasadzie transakcji definitywnej.

Umowa jednokrotnego reprezentanta Włoch z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy