Borussia Dortmund bez trzech gwiazd na mecz z Bayernem [OFICJALNIE]

Borussia Dortmund bez trzech gwiazd na mecz z Bayernem [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Borussia Dortmund

Borussia Dortmund będzie musiała radzić sobie w najbliższym meczu z Bayernem bez trzech ważnych zawodników.

Hitowe starcie pomiędzy zespołem z Zagłębia Ruhry a Bayernem w Bundeslidze odbędzie się jutro. Piłkarze BVB są już w drodze do Monachium. Zamieszczając krótkie wideo z lotniska, klub z Dortmundu potwierdził, że w sobotę na murawie na pewno nie zobaczymy Jadona Sancho, Raphaëla Guerreiro oraz Giovanniego Reyny.

O urazach mięśniowych Sancho i Guerreiro pisał wcześniej m.in. „Kicker”. Pytany o podopiecznych Edin Terzić mówił, że ma nadzieje, iż jednak wylecą oni do Monachium. Wiadomo już, że tak się nie stanie.

Dla BVB to duże osłabienie. Można przypuszczać, że najbardziej odczuwalna będzie absencja z przodu Sancho, który po nieco gorszym okresie ostatnio znowu zaczął błyszczeć na boiskach Bundesligi.

Sobotni mecz rozpocznie się o 18:30. Bayern podejdzie do niego jako lider tabeli, mając na koncie 52 punkty. Borussia jest piąta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy