Borussia Dortmund i RB Lipsk powalczą o rosłego napastnika

Borussia Dortmund i RB Lipsk powalczą o rosłego napastnika fot. VfB Stuttgart
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kicker

Na celowniku Borussii Dortmund i RB Lipsk znalazł się Saša Kalajdžić, o czym informuje „Kicker”.

Beniaminek Bundesligi, a więc VfB Stuttgart to jedno z objawień tego sezonu. Dobra postawa to przede wszystkim zasługa sztabu szkoleniowego i całej drużyny.

Wpływ na grę mają też jednak indywidualności. W tym miejscu warto wymienić takich graczy jak Silas Wamangituka oraz Nicolás González. Na szczególną uwagę zasługuje też Saša Kalajdžić.

Jeśli chodzi o Austriaka, może on w lecie zmienić barwy. Chętnych na jego usługi nie powinno brakować. Do tej pory mówiło się o nim między innymi w kontekście West Ham United.

Okazuje się jednak, że zawodnik może pozostać w Niemczech. Tak przynajmniej twierdzi „Kicker”. Zdaniem tego źródła zainteresowane jego usługami są dwa podmioty.

Mowa o Borussii Dortmund oraz RB Lipsk. Obie te ekipy będą w lecie poszukiwać nowego atakującego, a 23-latek może okazać się dla nich intrygującą opcją.

Mierzący dwa metry Austriak rozegrał w trwającym sezonie 29 spotkań. W tym czasie zdobył 14 goli. Ponadto zanotował też cztery asysty.

Kontrakt wiąże go z beniaminkiem Bundesligi do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy