Borussia Dortmund idzie za ciosem. Po transferze utalentowanego Włocha pora na 17-latka z Ajaksu Amsterdam

Borussia Dortmund idzie za ciosem. Po transferze utalentowanego Włocha pora na 17-latka z Ajaksu Amsterdam fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Ruhr Nachrichten

Prince Aning z Ajaksu Amsterdam znalazł się na celowniku Borussii Dortmund - przekonuje „Ruhr Nachrichten”.

Ekipa z Signal Iduna Park myśli nie tylko o dokonywaniu docelowych transferów do pierwszego zespołu, ale także o dalszej jego przyszłości, co pokazuje między innymi przypadek nawiązania współpracy w ostatnim czasie z Filippo Calixte Mane.

Dziennikarze „Ruhr Nachrichten” uważają, że przedstawiciele Borussii Dortmund nie zamierzają w najbliższych miesiącach poprzestać na sprowadzeniu utalentowanego 16-latka z Sampdorii i już czynią konkretna starania w kierunku ściągnięcia Prince'a Aninga z Ajaksu Amsterdam.

Wspomniane źródło przekonuje, że klub z Bundesligi znajduje się na dobrej drodze do podpisania umowy z 17-letnim obrońcą, który obejrzał ośrodek treningowy BVB i wykazał zainteresowanie możliwością kontynuowania swojej kariery w Niemczech.

Młodzieżowy reprezentant Holandii jest związany z „Godenzonen” do końca bieżących rozgrywek i dlatego miałby dołączyć latem do ekipy z Signal Iduna Park na zasadzie wolnego transferu.

Ajax Amsterdam stara się jeszcze pokrzyżować plany Borussii Dortmund, ale obecnie nic nie wskazuje na to, aby Aning zdecydował się na przedłużenie z nimi współpracy.

17-latek po zawarciu porozumienie z BVB miałby początkowo zostać przydzielony do gry w drugiem zespole na trzecim poziomie rozgrywkowym w kraju.

Boczny obrońca wystąpił w 16 meczach holenderskiej drużyny młodzieżowej i zanotował w nich jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy