Borussia Dortmund wśród trzech klubów zainteresowanych Simakanem

Borussia Dortmund wśród trzech klubów zainteresowanych Simakanem
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato

Mohamed Simakan znajduje się na celowniku Borussii Dortmund, Lyonu i AC Milanu.

Występujący w Strasbourgu defensor jest objawieniem ostatnich miesięcy w lidze francuskiej. Nie może dziwić, że interesują się nim mocniejsze marki.

W ostatnich tygodniach mówiło się o 20-latku w kontekście AC Milanu. Ekipa z San Siro od jakiegoś czasu szuka bowiem piłkarza, który mógłby wzmocnić rywalizację na środku obrony.

Okazuje się jednak, że Włosi nie będą mieć łatwego zadania. Do gry o jego usługi włączyły się bowiem dwa kolejne podmioty - Olympique Lyon oraz Borussia Dortmund.

Zainteresowanie wspomnianych ekip osobą Simakana nie powinno nikogo dziwić. Każda z nich bowiem twardo stawia na młodych piłkarzy. Możemy być zatem wkrótce świadkami ciekawej walki o podpis defensora.

Urodzony w Marsylii piłkarz rozegrał w tym sezonie 10 meczów, notując jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy