Borussia Dortmund wypatrzyła następcę Sancho?!

Borussia Dortmund wypatrzyła następcę Sancho?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marc Behrenbeck (Sky)

Ekipa z Signal Iduna Park wyraziła zainteresowanie usługami Jeremie'ego Bogi z Sassuolo - uważa Marc Behrenbeck z niemieckiej telewizji Sky.

Wspomniany ekspert poinformował, że Jadon Sancho nie chciałby kontynuować już swojej przygody z futbolem w barwach Borussii i dlatego będzie starał się wymusić na władzach drużyny z Dortmundu otrzymanie zgody na zmianę barw klubowych w trakcie letniego okna transferowego.

Przedstawiciele niemieckiego zespołu wycenili już jakiś czas temu reprezentanta Anglii na 120 milionów euro i do tej pory nie otrzymali za niego żadnej oficjalnej oferty, ale niewykluczone, że będą musieli nieco obniżyć swoje wymagania w stosunku do wysokości kwoty odstępnego za 20-latka, o ile informacje podane przez Behrenbecka się potwierdzą.

Jednocześnie uważa on, że ekipa z Signal Iduna Park przygotowuje się od pewnego czasu na rozstanie ze skrzydłowym i rozgląda się na rynku za najbardziej wartościową opcją mogącą wypełnić w drużynie lukę po ewentualnym odejściu utalentowanego gracza.

Niemiecki ekspert przekonuje, że takim zawodnikiem może zostać Jeremie Boga z Sassuolo.

Iworyjczyk pokazuje się z bardzo dobrej strony na włoskich boiskach, na których zdobył dziesięć bramek oraz zaliczył cztery asysty w 34 rozegranych spotkaniach.

Z tego też powodu poważnie nad jego zakontraktowaniem zastanawiają się władze Juventusu, Napoli czy właśnie Borussii Dortmund.

Ekipa z Serie A nie zamierza za wszelką cenę zatrzymywać 23-latka w swoich szeregach, ale jednocześnie chce otrzymać za niego przynajmniej 40 milionów euro, co na obecną chwilę potrafi w skuteczny sposób odstraszyć kluby przymierzające się do zakontraktowania byłego gracza Chelsea, Rennes, Granady czy Birmingham City.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy