Borussia odpowiada Bayernowi. Gwiazdka trafi do Dortmundu

Borussia odpowiada Bayernowi. Gwiazdka trafi do Dortmundu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com

Jak podaje portal Goal, do Borussii Dortmund trafi w najbliższym czasie utalentowany napastnik.

Zdecydowany na przenosiny do klubu z Zagłębia Ruhry jest Giovanni Reyna. Utalentowany amerykański napastnik zacznie szkolić się w akademii BVB w listopadzie, kiedy to skończy 16 lat.

Młody atakujący jest synem Claudio Reyny - 114-krotnego reprezentanta Stanów Zjednoczonych, który w Europie występował w Bayerze, Wolfsburgu, Rangersach, Sunderlandzie i Manchesterze City. Obecnie jest on dyrektorem sportowym New York City FC, którego piłkarzem jest też Reyna-junior.

Giovanni uchodzi za jeden z największych amerykańskich talentów. Warto dodać, że posiada on również portugalskie obywatelstwo, co dodatkowo ułatwia sprawę jego transferu na Stary Kontynent.

Borussia nie boi się stawiać na młodych graczy zza Oceanu. Ponad trzy lata temu do Dortmundu trafił Christian Pulisic, który obecnie jest gwiazdą drużyny. Pozyskanie Reyny będzie też swego rodzaju odpowiedzią BVB na niedawny ruch Bayernu, który zapewnił sobie transfer Alphonso Daviesa - młodego Kanadyjczyka z Vancouver Whitecaps.  


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy