Botafogo zainteresowane pozyskaniem Clarence'a Seedorfa

Botafogo zainteresowane pozyskaniem Clarence'a Seedorfa
Redakcja
Redakcja
Źródło: Samba Foot

Były reprezentant Holandii jest po raz kolejny kuszony przez klub z Rio de Janeiro.

Sytuacja ta miała już wcześniej miejsce podczas zimowego okienka transferowego, jednak Seedorf odrzucił wówczas ofertę kontraktu z Brazylii, dodając przy tym, że jest związany z Milanem do czerwca tego roku i że zamierza wypełnić tę umowę do końca.

Jednak według niektórych źródeł, Seedorf jest w stałym kontakcie z telefonicznym i mailowym z działaczami Botafogo, którzy najprawdopodobniej złożą mu kolejną ofertę w sierpniu, gdy okno transferowe w Brazylii zostanie ponownie otwarte.

Sam zainteresowany przychylnie zapatruje się na możliwość gry w piłkę nożną w Rio de Janeiro, tym bardziej, że wspólnie z małżonką (brazylijskiego pochodzenia), są właścicielami mieszkania w drugim, co do wielkości mieście największego państwa Ameryki Południowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE] Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy