Bouma odchodzi z Villa Park

Bouma odchodzi z Villa Park
Redakcja
Redakcja
Źródło: SkySports

Aston Villa potwierdziła, że Holender odejdzie z klubu wraz z zakończeniem kontraktu zawodnika, który wygasa w lecie tego roku. <br><br> Bouma przez ostatnie 18 miesięcy walczył z kontuzjami i nie może powróc(...)

Aston Villa potwierdziła, że Holender odejdzie z klubu wraz z zakończeniem kontraktu zawodnika, który wygasa w lecie tego roku.

Bouma przez ostatnie 18 miesięcy walczył z kontuzjami i nie może powrócić do optymalnej formy którą pokazywał po przyjściu z PSV w 2005 roku. 31-letni zawodnik zwichnął kostkę w meczu z Odense w 2008 roku i przez ostatni czas właśnie kostka była głównym powodem absencji Boumy.

Bouma w barwach AV rozegrał 90 spotkań strzelając jedną bramkę. Trener zespołu Martin O’Neill uszanował decyzję Holendra: - „Wilfried jest uosobieniem profesjonalisty i bardzo cierpiał kiedy musiał być odsunięty na bok z powodu urazu.” – mówił w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu.

„Przez cały pobyt w klubie tworzył dobrą atmosferę w szatni, a ta kontuzja była dla niego największym ciosem. Walczył, żeby z powrotem wrócić do składu, jednak teraz zdecydował się na odejście. Rozumiem go. Wilfried odchodzi aby w jakimś słabszym klubie odbudować swoją formę. Pozostaje mi życzyć mu szczęścia.” – skończył O’Neill.
Więcej na temat: Anglia Oficjalnie Holandia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy