Bournemouth w gazie. Następny transfer za ponad 20 milionów euro

Bournemouth w gazie. Następny transfer za ponad 20 milionów euro
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Wkrótce do AFC Bournemouth dołączy Nicolas Jackson, zawodnik Villarrealu - przekazał Fabrizio Romano.

Przedstawiciel Premier League przez pięcioma dniami sfinalizował zakup Dango Ouattary. Zawodnik z Burkina Faso kosztował 27,5 miliona euro, w tym pięciomilionowe bonusy.

Wydawałoby się, że po tak dużym wydatku beniaminek angielskiej ekstraklasy skupi się już jedynie na poprawie wyników.

AFC Bournemouth postanowiło jednak ruszyć ponownie na rynek transferowy i jest na etapie finalizowania angażu Nicolasa Jacksona.

Środkowy napastnik lub skrzydłowy przybędzie na Vitality Stadium za 23,5 miliona oraz plus dwuipółmilionowe zmienne.

21-latek uzgodnił już warunki kontraktu indywidualnego i wkrótce przybędzie na Wyspy Brytyjskie. Po przejściu testów medycznych operacja stanie się faktem.

Jednokrotny reprezentant Senegalu w barwach „Żółtej łodzi podwodnej” zgromadził 33 występy okraszone trzema trafieniami. Zanotował też cztery asysty.

Mimo że nie są to imponujące liczby, zawodnik uchodzi za spory talent, stąd duża inwestycja ze strony „Wisienek”.

Zespół w tej chwili znajduje się w strefie spadkowej tabeli ligowej. Jego menedżerem jest Gary O'Neil.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy