Bournemouth w gazie. Następny transfer za ponad 20 milionów euro

Bournemouth w gazie. Następny transfer za ponad 20 milionów euro
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Wkrótce do AFC Bournemouth dołączy Nicolas Jackson, zawodnik Villarrealu - przekazał Fabrizio Romano.

Przedstawiciel Premier League przez pięcioma dniami sfinalizował zakup Dango Ouattary. Zawodnik z Burkina Faso kosztował 27,5 miliona euro, w tym pięciomilionowe bonusy.

Wydawałoby się, że po tak dużym wydatku beniaminek angielskiej ekstraklasy skupi się już jedynie na poprawie wyników.

AFC Bournemouth postanowiło jednak ruszyć ponownie na rynek transferowy i jest na etapie finalizowania angażu Nicolasa Jacksona.

Środkowy napastnik lub skrzydłowy przybędzie na Vitality Stadium za 23,5 miliona oraz plus dwuipółmilionowe zmienne.

21-latek uzgodnił już warunki kontraktu indywidualnego i wkrótce przybędzie na Wyspy Brytyjskie. Po przejściu testów medycznych operacja stanie się faktem.

Jednokrotny reprezentant Senegalu w barwach „Żółtej łodzi podwodnej” zgromadził 33 występy okraszone trzema trafieniami. Zanotował też cztery asysty.

Mimo że nie są to imponujące liczby, zawodnik uchodzi za spory talent, stąd duża inwestycja ze strony „Wisienek”.

Zespół w tej chwili znajduje się w strefie spadkowej tabeli ligowej. Jego menedżerem jest Gary O'Neil.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy