Bracia Mak warci milion euro

Bracia Mak warci milion euro
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Transfery.info

Latem sporo mówiło się o odejściu Mateusza i Michała Maków z GKS Bełchatów. Gdy okazało się, że zostaną w obecnym klubie jesienią, było jasne, że plotki transferowe powrócą w przerwie zimowej.

Obaj bracia zaliczyli udaną rundę w Bełchatowie i znów powstały spekulacje o ich transferze do większego klubu. Jednak, jak podkreśla ich agent Ireneusz Hurwicz, kwota, jakiej żądają władze "Brunatnych" może być odstraszająca.

- Kilka dni temu usłyszałem, że cena wywoławcza za każdego z braci to pół miliona euro. Nie wiem, czy ktoś się zdecyduje na taki wydatek. Na pewno GKS chce zniechęcić zainteresowanych, bo liczy na pomoc Michała i Mateusza w walce o awans do Ekstraklasy - powiedział w rozmowie z transfery.info Hurwicz.

Najbardziej zainteresowanym braćmi klubem w sierpniu był Piast Gliwice. Teraz mało który klub Ekstraklasy odważyłby się wydać takie pieniądze, jakich oczekuje GKS Bełchatów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Joseph Bouasse zmarł w wieku 21 lat Joseph Bouasse zmarł w wieku 21 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy