Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii

Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii fot. Paweł Machitko
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gerard Romero

Wszystko wskazuje na to, że Martin Braithwaite jest coraz bliżej przenosin z Leganés do Barcelony.

O tym, że 28-letni Duńczyk może trafić na Camp Nou informowało wcześniej „Mundo Deportivo”. Teraz Gerard Romero z RAC1 podaje, że agent napastnika, Ali Dursun (zajmuje się również interesami Frenkiego de Jonga) przebywa obecnie w Katalonii. Braithwaite najprawdopodobniej zawita do Barcelony.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami możliwy jest zarówno jego transfer definitywny, jak i wypożyczenie.

Duńczyk trafił na Półwysep Iberyjski rok temu. Po kilku miesiącach Leganés zdecydowało się na jego wykup z Middlesbrough. W trwającym sezonie atakujący zdobył sześć bramek w LaLiga i dwie w Pucharze Króla.

Przypomnijmy, że Barcelona otrzymała zgodę od hiszpańskiej federacji na przeprowadzenie transferu napastnika poza oknem. Ma to związek z poważną kontuzją odniesioną przez Ousmane’a Dembélé. Katalończycy muszą zamknąć transakcję w ciągu 15 dni roboczych.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy