Brak ofert za Darmiana

Brak ofert za Darmiana
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: La Stampa

Matteo Darmian będzie kontynuował swoją karierę w Torino FC? Dotychczas do klubu nie wpłynęła żadna oferta kupna tego zawodnika.

Darmian od dwóch sezonów znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji, czego owocem był debiut w seniorskiej reprezentacji Włoch. W bieżących rozgrywkach jest pewnym punktem turyńskiej ekipy, a jego występy zwróciły uwagę znanych zespołów w całej Europie.

Dyrektor sportowy klubu Gianluca Petrachi powiedział w rozmowie z włoskimi mediami, że do tej pory do Torino nie wpłynęła żadna oferta, której przedmiotem miałby być 25-letni obrońca.

- Żaden klub nie kontaktował się z nami w tej sprawie. Darmian zostanie w naszym zespole, o ile sam nie poprosi o transfer – powiedział Petrachi.

Na swoim koncie ma już 39 spotkań we wszystkich rozgrywkach w bieżącym sezonie. Udało mu się w nich zdobyć cztery gole. Zainteresowanie transferem utalentowanego defensora przejawiają między innymi Real Madryt i FC Barcelona. 

Więcej na temat: Torino FC Matteo Darmian Włochy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Premier League: Sezon skrócony o połowę?! Premier League: Sezon skrócony o połowę?! Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy