Bramkarz Cardiff blisko Fulham

Bramkarz Cardiff blisko Fulham
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Daily Mail

Działacze Fulham FC są bliscy zakontraktowania golkipera Cardiff City Joe Lewisa.

Lewis ma przybyć do Londynu w ramach rocznego wypożyczenia jako zastępcą kontuzjowanego Marcusa Bettinellego. Ten nabawił się urazu kolana w starciu z Hull i będzie zmuszony poddać się operacji.

Joseph Peter "Joe" Lewis jest wychowankiem Norwich City. W 2012 roku trafił do Cardiff, a ubiegły sezon spędził na wypożyczeniu w Blackpool. Bramkarz urodzony w  Bury St Edmunds ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Anglii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy