Bramkarz PSG chce zostać
2015-08-22 13:45:30; Aktualizacja: 10 lat temu
Pomimo niedawnego transferu Kevina Trappa do Paris Saint-Germain, Salvatore Sirigu wyraził chęć pozostanie w szeregach francuskiego klubu.
Jedyną oficjalną ofertę za Włocha przedstawili włodarze Valencia CF, ale klub z Hiszpanii zdołał już zakontraktować innego golkipera, Mathewa Ryana. Sirigu zadeklarował jednak, że pragnie zostać piłkarzem PSG i walczyć o miejsce w wyjściowej jedenastce.
Wszystkie oczy fanów PSG są teraz zwrócone na Nicolasa Douchez, byłego numeru dwa jeśli chodzi o obsadzenie pozycji bramkarza w klubie z Parc des Princes. Dziennikarze spekulują, iż nie pogodzi się on z rolą trzeciego golkipera i będzie dążył do zmiany otoczenia.

![Lionel Messi rozgrzewa się przed mundialem. Zacny gol przeciwko Barcelonie w Ekwadorze [WIDEO]](img/photos/113623/170x113/lionel-messi.jpg)





![„Zawodnikiem” meczu w Championship została... wiewiórka [WIDEO]](img/photos/115506/170x113/wiewiorka.jpg)

![Lionel Messi rozgrzewa się przed mundialem. Zacny gol przeciwko Barcelonie w Ekwadorze [WIDEO]](img/photos/113623/90x60/lionel-messi.jpg)






![„Zawodnikiem” meczu w Championship została... wiewiórka [WIDEO]](img/photos/115506/90x60/wiewiorka.jpg)





