Bramkarz w MLS obronił strzał w środku boiska. Dostał za to... żółtą kartkę [WIDEO]

Bramkarz w MLS obronił strzał w środku boiska. Dostał za to... żółtą kartkę [WIDEO]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info | Twitter

Chociaż nie dobiegła jeszcze końca pierwsza kolejka Major League Soccer, już jesteśmy świadkami ogromnej kontrowersji. W meczu Nashville z Atlatną United golkiper wykonał paradę na środku boisku, zagrywając piłkę dłońmi. Pomimo tego otrzymał jedynie żółtą kartkę.

W nocy z piątku na sobotę wicemistrz Konferencji Wschodniej już po pierwszej połowie prowadził 2:1. Na listę strzelców wpisali się Ezequiel Barco oraz Emerson Hyndman, a bramkę dla drużyny przeciwnej zdobył Walker Zimmerman.

Po zmianie stron gole już nie padły, co jednak nie oznacza, że na boisku działo się niewiele. Z powodu problemów zdrowotnych zawodów nie dokończył Josef Martínez, a już w doliczonym czasie gry bramkarz obronił strzał w środku boiska.

>Doszło do tego, gdy ekipa z Atlanty wyprowadziła kontratak, po którym piłkę przejął Ezequiel Barco. Argentyńczyk zdecydował się na strzał z okolic okręgu umiejscowionego przy linii środkowej. W strzeleniu gola przeszkodził mu jednak Joe Willis, który zatrzymał futbolówkę dłońmi. Nie ma wątpliwości, że za to zagranie powinien on obejrzeć czerwoną kartkę, tymczasem upomniano go zaledwie… żółtym kartonikiem.

I chociaż potencjalne trafienie niewiele by zmieniło w kontekście całego spotkania, niesmak i tak pozostaje, a przecież premierowa kolejka Major League Soccer wciąć nie dobiegła końca. Dzisiaj, a także w poniedziałkową noc czeka nas jeszcze pięć spotkań, w tym m.in. starcie Portland Timbers Jarosława Niezgody z Minnesotą United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy