Brandon Williams zły na rywala, który go przewrócił, ale... zobaczył, że to Christian Eriksen [WIDEO]

Brandon Williams zły na rywala, który go przewrócił, ale... zobaczył, że to Christian Eriksen [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Do miłego dla oka obrazka doszło w trakcie meczu Premier League pomiędzy Norwich City a Brentford.

W 40. minucie sobotniego spotkania reprezentujący barwy Norwich Brandon Williams (jest tam wypożyczony z Manchesteru United) walczył o piłkę z Christianem Eriksenem. Duński pomocnik dość intensywnie trzymał młodszego rywala, w efekcie czego obaj upadli na murawę. Po błyskawicznym przerolowaniu to Williams znalazł się na górze i w pierwszej chwili w złości złapał Eriksena. Gdy zdał sobie jednak sprawę z tego, kto jest obok niego, zamiast ukazać pretensje, po prostu go przytulił.

Piłkarski świat dalej ma w pamięci EURO 2020 i upadek na murawę Eriksena w trakcie meczu pomiędzy Danią a Finlandią. Dzisiaj 30-latek czuje się już dobrze, ale z uwagi na wszczepienie mu kardiowertera-defibrylatora musiał zmienić klub, odchodząc z Interu (we Włoszech profesjonalni sportowcy nie mogą występować z takimi urządzeniami). Duńczyk podpisał kontrakt z Brentford.

Eriksen pojawił się na boisku już w poprzedniej kolejce, kiedy to Brentford grało z Newcastle United. W sobotę znalazł się w podstawowym składzie przeciwko Norwich.

Mecz jeszcze trwa. Póki co Brentford prowadzi 3:0 po trzech golach Ivana Toneya.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy