Brat Dybali potwierdza: Są duże szanse na transfer Argentyńczyka

Brat Dybali potwierdza: Są duże szanse na transfer Argentyńczyka fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Sport Mediaset

Brat Paulo Dybali, Gustavo, nie wyklucza, że argentyński zawodnik opuści latem Juventus.

Media często spekulują na temat potencjalnego transferu Dybali. Calciomercato.com podało niedawno, że szanse na odejście 25-latka z ekipy mistrza Włoch wzrosną, jeśli w klubie zostanie Massimiliano Allegri. Sytuacji napastnika mają przyglądać się Bayern oraz Manchester United. Wcześniej był on łączony również m.in. z Atlético Madryt.

Teraz na temat możliwej przeprowadzki atakującego do innego klubu wypowiedział się jego brat.

- Są duże szanse na to, że Paulo opuści Juventus. On potrzebuje zmiany.

- Cristiano Ronaldo? Paulo nie ma z nim żadnego problemu poza boiskiem, ale na murawie pojawiają się pewne nieporozumienia. Nie zapominajmy, że obaj są atakującymi. Z Ronaldo się nie wygra, a Paulo jest młody.

- Transfer wewnątrz Serie A czy poza Włochy? Nie zdradzę nic więcej. Na pewno on nie czuje się już tak komfortowo na Półwyspie Apenińskim jak wcześniej. Wielu zawodników Juventusu nie jest szczęśliwych. Jeśli Paulo odejdzie, myślę, że nie będzie jedyny - powiedział Gustavo Dybala.

Występujący w Juventusie od 2015 roku Paulo rozegrał w tym sezonie 40 spotkań. Strzelił 10 goli i zanotował sześć asyst. To wynik znacznie poniżej oczekiwań turyńskich kibiców.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy