BRAZYLIA: Kontuzja Neymara

BRAZYLIA: Kontuzja Neymara
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Twitter

Mistrzostwa Świata startują już w czwartek, a tymczasem gwiazdor zespołu, Neymar, doznał kontuzji. Na razie nie wiadomo jak groźnej.

Brazylijczyk doznał kontuzji podczas sesji treningowej. Nie ma żadnych wstępnych informacji co do stanu zdrowia piłkarza Barcelony. Przed zawodnikiem "Canarinhos" jest teraz szereg badań, które wykażą, czy występ na mundialu jest zagrożony. A pierwszy mecz gospodarzy jest już czwartek, kiedy to w dzień otwarcia imprezy podejmą Chorwację.

Warto przypomnieć, że Neymar dopiero co powrócił z rekonwalescencji związanej z poprzednią kontuzją. Piłkarz miał bowiem poważne problemy z kostką oraz stopą.

AKTUALIZACJA

Więcej dokładnych informacji podamy wkrótce, natomiast pierwsze raporty wskazują, że występ Neymara nie jest zagrożony. Selekcjoner przekonuje natomiast, że piłkarz jest w pełni formy.

Oto zdjęcie z treningu:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy