Brazylijski skrzydłowy do Legii?!

Brazylijski skrzydłowy do Legii?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: O Jogo

Luquinhas może trafić do Legii - informuje dziennik „O Jogo”.

W ostatnich dniach do drużyny wicemistrza Polski dołączył Arvydas Novikovas. Okazuje się, że Litwin nie będzie jedynym skrzydłowym, który wzmocni szeregi stołecznego klubu tego lata. Zdaniem portugalskiej prasy bliski przeprowadzki do Warszawy jest także transfer Luquinhasa.

Legia miała osiągnąć porozumienie z Desportivo Aves w sprawie tej transakcji. Jego obecny pracodawca nie widzi przeszkód w finalizacji tego transferu i wydaje się, że wszystko powinno zostać dopięte w ciągu kilku najbliższych dni. Szczegóły nie są jednak znane. 

22-latek rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 18 meczów. W tym czasie zanotował cztery asysty.

Wicemistrz Polski poza wspomnianym Novikovasem pozyskał jak do tej pory jeszcze czterech innych graczy. Są to Walerian Gwilia, Kacper Kostorz, Igor Lewczuk, Wojciech Muzyk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy