Brighton & Hove Albion finalizuje transfer pomocnika. Znowu trafi perełkę?!

Brighton & Hove Albion finalizuje transfer pomocnika. Znowu trafi perełkę?!
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Fabrizio Romano [Twitter]

Brighton & Hove Albion finalizuje transfer 19-letniego pomocnika AIK-u, Yasina Ayariego. Szwed przeszedł już pomyślnie testy medyczne - donosi Fabrizio Romano.

Na kilkadziesiąt godzin przed zamknięciem okna transferowego ważą się losy Moisésa Caicedo, który dąży do odejścia z Brighton & Hove Albion. Ekwadorczyk poprosił już swojego pracodawcę o transfer, lecz ten nie zamierza ulegać. Po odrzuceniu kolejnych ofert przez „Mewy” pomocnik postawił wszystko na jedną kartę, nie stawiając się na treningach drużyny.

Wedle ostatnich doniesień Arsenal nie zraża się postawą zarządu z The Amex Stadium i oferuje już 70 milionów funtów.

W międzyczasie zespół z nadmorskiego miasta przeprowadza ciekawy transfer młodziutkiego środkowego pomocnika.

19-letni Yasin Ayari powinien wkrótce oficjalnie dołączyć do kadry Roberto De Zerbiego. Brighton uzgodniło już wszelkie warunki umowy ze szwedzkim AIK-iem, który pogodził się z odejściem wychowanka.

Dwukrotny reprezentant kraju trafi do Premier League w ramach transferu definitywnego, opiewającego na sześć milionów euro. Zawodnik z tunezyjskimi korzeniami przeszedł już pomyślnie testy medyczne, a więc ogłoszenie transferu jest kwestią nieodległego czasu.

Szósta drużyna angielskiej ekstraklasy zwiąże się z Ayarim kontraktem ważnym do 30 czerwca 2027 roku. 

19-latek w minionym sezonie szwedzkiej Allsvenskan rozegrał 24 spotkania, w których czterokrotnie trafiał do siatki i dwukrotnie asystował. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy