Brożek w Pogoni? Może być zbyt drogi dla „beniaminka”

 Brożek w Pogoni? Może być zbyt drogi dla „beniaminka”
Redakcja
Redakcja
Źródło: Głos Szczeciński

Wiele źródeł podaje, że Pogoń Szczecin może wzmocnić się, wracającym z Turcji, Piotrem Brożkiem.

Piłkarz ten gra na lewej obronie lub pomocy. Jest doświadczony i ograny zarówno w lidze polskiej, jak i zagranicznej. Przed wyjazdem do Turcji, większą część swojej kariery spędził w Wiśle Kraków.

Jednak trzeba tę informację traktować z rozsądnym dystansem, ponieważ Brożek ma jeszcze roczny kontrakt z Trabzonsporem, więc potrzebna byłaby suma odstępnego. Jeśli wierzyć słowom prezesów, kupowanie zawodników za wygórowane pieniądze nie jest typem stretegii, jaką chcą przyjąć na zbliżający się sezon.

Przypomnijmy, że Pogoń Szczecin awansowała do Ekstraklasy. W przyszłym sezonie będzie pełnić rolę „beniaminka”, który postara się o utrzymanie w lidze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy