Brożek wyląduje na Celtic Park?!

Brożek wyląduje na Celtic Park?!
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: CelticPoland

Paweł Brożek znalazł się na celowniku Celticu Glasgow! Jest to dość sensacyjna wiadomość, ponieważ od jakiegoś czasu jest głośno o przenosinach "Brozia" do lokalnego rywala Celticu, Glasgow Rangers.

To, że Paweł Brożek opuści Turcję było wiadomo od dawna. Pojawiało się wiele spekulacji odnoście transferu Polaka. Ostatnio szczególnie głośno było o zainteresowaniu ze strony szkockiego Glasgow Rangers. 

Tymczasem według najnowszych doniesień Brożek przeniesie się do Glasgow, ale nie do Rangers, tylko do Celticu! Była drużyna Artura Boruca i Macieja Żurawskiego przedstawiła ponoć tureckiemu klubowi najbardziej konkretną ofertę. 

Napastnik Trabzonsporu miałby zostać wypożyczony, a w umowie ma zostać zawarta klauzula o prawie do pierwokupu. 

Przypomnijmy, w ostatnim czasie Celtic pozyskał już jednego zawodnika z naszego kraju. Nowym zawodnikiem szkockiego  klubu zostanie Jarosław Fojut, stoper Śląska Wrocław.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy