Bruno Alves skomentował swój brutalny faul

Bruno Alves skomentował swój brutalny faul
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: O Jogo

Bruno Alves wypowiedział się na temat incydentu z nim i Harrym Kanem w rolach głównych.

Obrońca zobaczył czerwoną kartkę w 35. minucie meczu towarzyskiego jego Portugalii z Anglią po tym jak w niebezpieczny sposób zaatakował Harry'ego Kane'a. Kiedy napastnik Tottenhamu przyjmował piłkę na skrzydle, Alves wyskoczył wysoko i trafił go nogą w głowę. Anglik od razu wstał i chciał kontynuować akcję, lecz arbiter, Marco Guida, przerwał grę i postanowił usunąć defensora z boiska.

Wsparcie zawodnikowi okazali trener, Fernando Santos, i Ricardo Carvalho, który stwierdził nawet, że ze względu na rangę spotkania sędzia mógł dać w tym wypadku żółtą kartkę z myślą, że był to jeden moment lekkomyślności. Sam piłkarz również postanowił przekazać mediom kilka słów w tej sprawie.

- Takie zagrania się zdarzają, mogę jedynie podziękować kolegom z drużyny za zaangażowanie i determinację w drugiej połowie. Do tamtego momentu grałem dobrze, bardzo chciałem wystąpić na fantastycznym stadionie, jakim jest Wembley. Ale wtedy wydarzył się ten incydent. Przyznaję się do błędu i wiem, że powinienem ponieść konsekwencje.

Portugalia przegrała to spotkanie 0:1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy