Bruno Fernandes: Co za zwrot! Nie Manchester United, a... FC Barcelona i... od razu wypożyczenie

Bruno Fernandes: Co za zwrot! Nie Manchester United, a... FC Barcelona i... od razu wypożyczenie fot. Sporting CP
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Super Deporte

Manchester United finalizował już transfer Bruno Fernandesa, lecz do gry niespodziewanie włączyła się FC Barcelona.

„Czerwone Diabły” stanęli teraz przed naprawdę poważnym wyzwaniem. Choć już dwukrotnie dochodziły do porozumienia ze Sportingiem w sprawie Bruno Fernandesa, transfer wciąż nie jest pewny. Najpierw lizbończycy w ostatniej chwili odrzucili warunki finansowe, a teraz na przeszkodzie może stanąć FC Barcelona. Katalończycy wpadli na dość zaskakujący pomysł sprowadzenia Portugalczyka.

Ekipa z Camp Nou planuje dokonać transferu z myślą o... wzmocnieniu ataku. Operacja jest jednak dość złożona, a wyjaśnia ją „Super Deporte”. Kontuzjowanego Luisa Suáreza miałby nominalnie zastąpić Rodrigo Moreno, lecz żeby tak się stało, „Blaugrana” musi spełnić kilka wymagań Valencii. Jednym z nich ma być pomoc we wzmocnieniu zespołu.

Głównym kandydatem do zastąpienia Rodrigo jest Paco Alcácer z Borussii Dortmund, ale „Nietoperzom” w oko wpadł również wspomniany Fernandes. Właśnie dlatego FC Barcelona postanowiła upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. 25-latek miałby przenieść się do mistrzów Hiszpanii i natychmiast zostać wypożyczony do Valencii.

Manchester United z pewnością ma przewagę w postaci bardziej zaawansowanego etapu negocjacji, ale wygląda na to, że ostatnie dni okna mogą przynieść jeszcze wiele zwrotów akcji w kwestii hitowej przeprowadzki Bruno Fernandesa. Sporting również czeka na konkrety. Suma transferu z pewnością przekroczy 60 milionów euro.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy