Bryan Gil szykuje się do powrotu do Hiszpanii. Porozumienie blisko

Bryan Gil szykuje się do powrotu do Hiszpanii. Porozumienie blisko fot. imagestockdesign / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Relevo

Tottenham jest bliski ustalenia warunków wypożyczenia z Sevillą w kontekście Bryana Gila - poinformowało „Relevo”.

Jeszcze przed wtorkowym zamknięciem okresu transferowego oba kluby chcą osiągnąć porozumienie. Sam skrzydłowy pilnie potrzebuje regularnej gry w innym otoczeniu, gdyż trener Antonio Conte woli stawiać na innych wykonawców. 21-latek może zatem zaliczyć szybki powrót do macierzystej ekipy ze stolicy Andaluzji.

Gil zdążył już posmakować występów w pierwszej drużynie Sevilli. Zanim przeprowadził się do północnego Londynu w 2021 roku, dla jednokrotnego mistrza Hiszpanii rozegrał 21 spotkań.

Start kariery zawodnika w Anglii nie należał do najłatwiejszych. Długo on musiał się aklimatyzować do warunków w nowym otoczeniu. Zazwyczaj dostawał szanse na pokazanie swoich możliwości z ławki rezerwowych, aż w końcu w drugiej części poprzedniej kampanii został udostępniony Valencii.

Tym razem zapowiada się kolejna żywsza wiosenna runda w wykonaniu Gila, tyle że w Sevilli. Po zakończeniu zmagań zawodnik powróci do Tottenhamu, o ile oczywiście wcześniej uda się dogadać na temat pozostałych formalności.

W obecnym sezonie Gil na poziomie Premier League pojawiał się raptem czterokrotnie, poniekąd z konieczności podczas absencji kontuzjowanych Richarlisona i Dejana Kulusevskiego.

W międzyczasie „Koguty” starają się poszukać szans na częstszą grę Oliverowi Skippowi i Djedowi Spence'owi. Ten duet także notorycznie przyspawany jest do ławki rezerwowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy