Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone fot. PSG
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tomasz Ćwiąkała

Marcin Bułka przeniesie się wkrótce na zasadzie wypożyczenia do Cartageny - poinformował Tomasz Ćwiąkała z Canal+ Sport.

Młodzieżowy reprezentant Polski jest coraz bliższy doprowadzenia do tymczasowego rozstania z Paris Saint-Germain.

Blisko 21-letni zawodnik ma na dniach związać się z mistrzem Francji do połowy 2025 roku i następnie udać się na wypożyczenie.

Tomasz Ćwiąkała poinformował przed kilkoma dniami, że Marcin Bułka po zawarciu nowego porozumienia z ekipą z Parc des Princes przeniesie się do Hiszpanii.

Do tej pory nazwa przyszłego klubu utalentowanego bramkarza nie była znana, ale wspomniany dziennikarz Canal+ Sport doprecyzował swoje wcześniejsze doniesienia o fakt, że nasz piłkarz zasili szeregi Cartageny rywalizującej na zapleczu krajowej elity.

Ekipa z Estadio Cartagonova nie ma w swoim dotychczasowym dorobku zbyt wielu sukcesów. W tym aspekcie wystarczy wspomnieć, że zespół założony w 1995 roku dopiero po raz czwarty w swojej historii będzie rywalizował w LaLiga 2 i jego głównym celem jest teraz wywalczenie utrzymania na tym poziomie.

W osiągnięciu tego celu mają mu pomóc tacy doświadczeni gracze jak Rubén Castro i Alberto de la Bella, a wkrótce także obiecujący polski bramkarz, który nie tak dawno był nawet łączony z przenosinami do Betisu, gdzie ostatecznie trafił Caludio Bravo.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy