Bułka ponownie na radarze klubu z LaLigi

Bułka ponownie na radarze klubu z LaLigi fot. PSG
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Estadio Deportivo

Marcin Bułka znajduje się w dalszym ciągu w kręgu zainteresowań Betisu - poinformowało „Estadio Deportivo”.

Młodzieżowy reprezentant Polski jest postrzegany przez wielu ekspertów za bardzo utalentowanego bramkarza. Do tej pory nie otrzymał jednak żadnej prawdziwej szansy na to, aby w dłuższym okresie wykazać się prezentowanymi przez siebie umiejętnościami.

Wkrótce ma to jednak ulec zmianie, ponieważ 20-letniemu zawodnikowi zależy mocno na tymczasowym opuszczeniu szeregów Paris Saint-Germain, aby móc w dobrym europejskim zespołem łapać cenne doświadczenie za sprawą notowania w nim regularnych występów.

Klub z Paryża jest otwarty na wypożyczenie Marcina Bułki i czeka obecnie na otrzymanie najbardziej korzystnej dla siebie i piłkarza oferty.

W ostatnich dniach najpoważniejsze zainteresowanie usługami naszego golkipera wyraziła Genoa. Wkrótce może do niej dołączyć także Betis, który już wcześniej wykazywał chęć do nawiązania współpracy z młodym Polakiem.

Od tego momentu w zespole z Sewilli zaszło sporo zmian, ale nazwisko naszego zawodnika nie zniknęło z radarów ekipy z LaLigi, a ta w dalszym ciągu celuje w sprowadzenie do siebie nowego bramkarza.

Na chwilę obecną za faworyta do wzmocnienia tej pozycji uchodzi Vicente Guaita, ale równie wysoko na liście życzeń Betisu ma znajdować się Bułka, który do tej pory wystąpił w tylko jednym spotkaniu PSG przeciwko Metz (2:0).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy