Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?!

Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! fot. PSG
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Przedstawiciele Genoi wykazali zainteresowanie usługami Marcina Bułki - poinformował Nicolò Schira.

Młodzieżowy reprezentant Polski przeniósł się z Chelsea do Paris Saint-Germain w lipcu ubiegłego roku. Utalentowany bramkarz zdecydował się na taki krok, ponieważ nie widział dla siebie większych szans na to, aby móc zacząć stopniowo odgrywać coraz ważniejszą rolę w szeregach „The Blues”.

Marcin Bułka doskonale zdawał sobie sprawę z faktu, że pod tym względem jego sytuacja we francuskim zespole nie ulegnie drastycznej poprawie, ale liczył na to, że zostanie przynajmniej zmiennikiem Keylora Navasa.

Tę rolę na przestrzeni sezonu wypełniał jednak Sergio Rico i dlatego 20-letni zawodnik dążył do zmiany otoczenia w trakcie zimowego okienka transferowego. Wówczas nie udało mu się znaleźć chętnego na swoje usługi.

Teraz miało to ulec zmianie, ponieważ Nicolò Schira uważa, że chęć nawiązania współpracy z młodzieżowym reprezentantem Polski wyraziła Genoa, która miała już skierować stosowne zapytanie do PSG o możliwość wypożyczenia naszego piłkarza.

Jeżeli Bułka przeniósłby się do włoskiej drużyny, zająłby w niej miejsce Mattii Perina, który po zakończeniu sezonu wraca do Juventusu.

Ponadto młody bramkarz nie czułby się osamotniony w tym klubie, ponieważ jego zawodnikiem jest Filip Jagiełło.

20-latek rozegrał do tej pory zaledwie jeden oficjalny mecz w barwach PSG przeciwko Metz (2:0).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy