Bundesliga: Mecz Arminia Bielefeld - Werder Brema odwołany [OFICJALNIE]

Bundesliga: Mecz Arminia Bielefeld - Werder Brema odwołany [OFICJALNIE] fot. Michael715 / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Werder Brema

Spotkanie Bundesligi pomiędzy Arminią Bielefeld a Werderem Brema nie odbędzie się zgodnie z planem.

Mecz miał rozpocząć się w niedzielę o 18:00. Wiadomo już, że do tego nie dojdzie. To efekt obfitych opadów śniegu, które nastąpiły w nocy i utrzymały się w trakcie dnia w Bielefeldzie. Murawa na SchücoArenie po prostu nie nadaje się do gry.

Nowy termin rozegrania spotkania na razie nie jest znany, ale władze Bundesligi zapewne wkrótce go ogłoszą.

Tym samym Werder rozegra kolejny mecz w następną sobotę. Jego rywalem będzie Freiburg. Arminia wróci na boisko dopiero w poniedziałek 15 lutego, kiedy to zmierzy się na wyjeździe z Bayernem.

Aktualnie wyżej w tabeli ligi niemieckiej jest ekipa z Bremy, która z dorobkiem 22 punktów plasuje się na jedenastej lokacie. Arminia zajmuje szesnaste miejsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy