Bundesliga: Protest piłkarzy Hoffenheim i Bayernu. Przez kilkanaście minut podawali sobie nawzajem piłkę [WIDEO]

Do skandalu doszło w trakcie meczu Bundesligi pomiędzy Hoffenheim a Bayernem.

Monachijczycy pokazali, że potrafią radzić sobie bez Roberta Lewandowskiego, który leczy kontuzję. Po bramkach Serge’a Gnabry’ego, Joshuy Kimmicha, Joshuy Zirkzee, Leona Goretzki i dwóch trafieniach Philippe Coutinho mistrzowie Niemiec prowadzili 6:0. Gdy spotkanie powoli zbliżało się do końca, w 78. minucie zostało przerwane.

Wszystko z powodu transparentów zaprezentowanych przez kibiców Bayernu uderzających we właściciela Hoffenheim - Dietmara Hoppa. Niemiecki przedsiębiorca został przez nich nazwany m.in. „skur*****em”. Nie spodobało się to działaczom monachijskiego klubu, Hansowi-Dieterowi Flickowi oraz piłkarzom. Szkoleniowiec kazał kibicom zdjąć transparenty.

Spotkanie zostało przerwane na kilkanaście minut. Gdy sędzia Christian Dingert zarządził powrót na murawę, zawodnicy obu zespołów postanowili nie kontynuować normalnie meczu. Prawdopodobnie na znak protestu przeciw zachowaniu fanów zaczęli podawać sobie nawzajem piłkę oraz dyskutować.

Niecodzienna sytuacja z pewnością zapisze się w historii nie tylko Bundesligi, ale i całej europejskiej piłki.

Mecz zakończył się zwycięstwem Bayernu 6:0.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nacho chce grać w tej lidze. „Nie przestają do niego dzwonić” Nacho chce grać w tej lidze. „Nie przestają do niego dzwonić” Wysłali skauta! Sebastian Szymański pod baczną obserwacją nowego klubu Wysłali skauta! Sebastian Szymański pod baczną obserwacją nowego klubu To cele transferowe Jagiellonii Białystok To cele transferowe Jagiellonii Białystok Tomasz Hajto planuje powrót na ławkę trenerską? „Jak to widzę, chętnie pokazałbym, jak się prowadzi zespół” Tomasz Hajto planuje powrót na ławkę trenerską? „Jak to widzę, chętnie pokazałbym, jak się prowadzi zespół” „Obserwują go w każdym spotkaniu”. Gwiazda Górnika Zabrze rozchwytywana „Obserwują go w każdym spotkaniu”. Gwiazda Górnika Zabrze rozchwytywana João Cancelo roztrzęsiony po meczu Ligi Mistrzów. „Życzą śmierci mojemu dziecku. Krytykujcie mnie, ale zostawcie moją rodzinę” João Cancelo roztrzęsiony po meczu Ligi Mistrzów. „Życzą śmierci mojemu dziecku. Krytykujcie mnie, ale zostawcie moją rodzinę” Zinédine Zidane zainteresowany pracą w tym klubie! „Monitoruje sytuację” Zinédine Zidane zainteresowany pracą w tym klubie! „Monitoruje sytuację”