Bundesliga: Robert Lewandowski z 27. golem w tym sezonie [WIDEO]

Źródło: Eleven Sports

Robert Lewandowski trafił do siatki w meczu Bundesligi pomiędzy Bayernem a 1. FC Köln.

Monachijczycy objęli prowadzenie w 18. minucie, kiedy to Eric Maxim Choupo-Moting strzałem głową wykończył dośrodkowanie Leona Goretzki.

W 33. minucie było już 2:0. Tym razem Goretzka wyłożył piłkę Lewandowskiemu, a ten płaskim strzałem z pola karnego pokonał strzeżącego dostępu do bramki Kolonii Timo Horna.

Dla Lewandowskiego to już 27. ligowe trafienie w tym sezonie. Polski napastnik potrzebował do tego 22 występów. Licząc wszystkie rozgrywki, 32-letni atakujący zdobył już 33 bramki.

Bayern prowadzi do przerwy z Kolonią 2:0. Jeśli monachijczycy zwyciężą, będą mieli na koncie 52 punkty.