Burak Yilmaz o krok od Lazio

Burak Yilmaz o krok od Lazio
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football Italia

Według najnowszych doniesień, negocjacje pomiędzy Lazio a Trabzonsporem w sprawie transferu Buraka Yilmaza są na ostatniej prostej.

Do ustalenia pozostały jedynie szczegóły, a sama transakcja ma opiewać na kwotę 5 milionów euro.

Turecki napastnik był łączony z Tottenhamem i innymi klubami Premier League, ale "La Gazzetta dello Sport" oraz przedstawiciele lokalnej prasy są pewni, że zawodnik zmierza do Rzymu.

Zdaniem mediów, umowa z piłkarzem została już zawarta, po tym jak agent zawodnika, Ali Egesel, dwukrotnie odwiedzał Włochy w celu omówienia 4-letniego kontraktu wynoszącego 2.5 miliona euro.

Cena za Buraka Yilmaza to 5 milionów euro. Nie ustalono jeszcze czy Lazio zapłaci tę sumę od razu, czy rozłoży ją na cztery raty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy