Był o krok od Legii Warszawa, zagra w Rosji

Był o krok od Legii Warszawa, zagra w Rosji fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jan Jasenka

Legia Warszawa starała się rok temu o Aleksandara Čavricia ze Slovana Bratysława. Sprawa ostatecznie nie doszła do skutku, a teraz Serb trafi do Rubina Kazań - informuje Jan Jasenka ze sport.aktuality.sk.

Legia Warszawa w poprzednim sezonie szukała wzmocnień na skrzydle i jej celem był Aleksandar Čavrić. W pewnym momencie wydawało się, że sprawa pozyskania tego zawodnika jest właściwie na finiszu.

Ostatecznie jednak transfer nie doszedł do skutku, ponieważ zawodnik otrzymał propozycję nowej umowy w Slovanie Bratysława. Z warunkami, które otrzymał wtedy 29-latka, w stolicy Polski nie zamierzano rywalizować.

Od tamtej pory były zawodnik KRC Genk rozwinął się i zagrał znakomity sezon. To przykuło uwagę innych zespołów.

Teraz zmienia on barwy i według ustaleń Jan Jasenka ze sport.aktuality.sk zasili Rubin Kazań.

Według informacji, które podaje wspomniane źródło, kwota transakcji wyniesie milion euro. Do nowej drużyny dołączy po rewanżowym spotkaniu pierwszej rundy Ligi Mistrzów przeciwko luksemburskiemu Swift Hesperange.

Były reprezentant Serbii do lat 21 w poprzednim sezonie rozegrał łącznie 54 spotkania, a w nich miał 24 trafienia oraz trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego. „Pierwsza rata wpłynie dopiero w marcu” Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego. „Pierwsza rata wpłynie dopiero w marcu” Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy