Były agent Roberta Lewandowskiego atakuje Juliana Nagelsmanna w sprawie opinii trenera o... słuszności przyznania Złotej Piłki Polakowi

Były agent Roberta Lewandowskiego atakuje Juliana Nagelsmanna w sprawie opinii trenera o... słuszności przyznania Złotej Piłki Polakowi fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Maik Barthel [Twitter] | Abendzeitung

Maik Barthel, który w przeszłości reprezentował wspólnie z Cezarym Kucharskim interesy Roberta Lewandowskiego, odniósł się w krytyczny sposób do słów trenera Juliana Nagelsmanna o domaganiu się przez niego przyznania Złotej Piłki naszemu napastnikowi.

Zbliżający się coraz większymi krokami finał plebiscytu na najlepszego piłkarza świata organizowany przez magazyn „France Football” wzbudza całkiem sporo emocji, a wszystko to przez to, że brakuje w nim wyraźnego faworyta do zgarnięcia Złotej Piłki.

Wśród kandydatów ubiegających się o otrzymanie cennej statuetki znajduje się między innymi Robert Lewandowski, który zdaniem swojego szkoleniowca z Bayernu Monachium, zasłużył w pełni na zgarnięcie wspomnianego tytułu.

- Zasługuje na Złotą Piłkę. Moim zdaniem musi ją zdobyć, ponieważ przez ostatnie trzy lata był najbardziej konsekwentny w porównaniu z kimkolwiek innym - uważa Julian Nagelsmann.

Dość niespodziewanie na słowa trenera „Bawarczyków” zareagował... Maik Barthel. Były agent kapitana reprezentacji Polski odniósł się w krytyczny sposób do słów wypowiedzianych przez 34-latka, co może wskazywać na to, że nie jest zwolennikiem wręczenia Złotej Piłki doświadczonemu napastnikowi.

„Jako trener, który jeszcze nic wielkiego nie wygrał, powinieneś być ostrożny w dawaniu wskazówek, kto powinien zostać zwycięzcą Złotej Piłki” - napisał na Twitterze Barthel.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy