Były gracz Lecha Poznań i Rakowa Częstochowa blisko nowego klubu

Były gracz Lecha Poznań i Rakowa Częstochowa blisko nowego klubu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Michal Kvasnica

Lech Poznań w poprzednim sezonie korzystał z usług Dominika Holeca. Słowak jest teraz o krok od MFK Karviny - informuje Michal Kvasnica.

Lech Poznań w zimie pozyskał w ramach wypożyczenia ze Sparty Praga Dominika Holeca. Miał on być realnym wzmocnieniem i konkurentem dla Filipa Bednarka.

Ostatecznie jednak nie był w stanie wygrać rywalizacji z Polakiem.

Choć jego kontrakt z czeskim klubem wygasł 30 czerwca 2023 roku, to ekipa z Bułgarskiej i tak nie zdecydowała się go pozyskać na stałe.

Od jakiegoś czasu pozostaje on zatem bez pracy. Kilka tygodni temu mówiono o nim w kontekście Slovana Bratysława, lecz ostatecznie niewiele z tego wynikło, ponieważ wygrało inne rozwiązanie.

Holec jest jednak blisko szczęścia, bo jak donosi Michal Kvasnica, nowym pracodawcą golkipera będzie prawdopodobnie MFK Karviná.

Wspomniana drużyna to obecnie jedenasta siła czeskiej ekstraklasy.

Jego rywalem w walce o wyjściowy skład będzie Jiri Ciupa.

Dominik Holec to były zawodnik nie tylko Lecha Poznań, ale też Rakowa Częstochowa. Poprzedni sezon w jego wykonaniu to jedno spotkanie w pierwszym zespole „Kolejorza”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy