Były piłkarz GKS-u Katowice zamordowany

Były piłkarz GKS-u Katowice zamordowany
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Dziennik Zachodni

Były piłkarz GKS-u Katowice, Dominik Koszowski, został zamordowany w nocy z niedzieli na poniedziałek.

19-latek został zaatakowany w rejonie ulicy 3 maja w Katowicach. Podinspektor Aleksandra Nowara informuje, że chłopak miał na klatce piersiowej dwie rany kłute i zmarł w szpitalu. Napastnicy ranili także ojca byłego piłkarza GKS-u.

Policja przekazuje, że bandyci najprawdopodobniej byli pseudokibicami jednego ze śląskich klubów, ale Nowara podkreśla, że napaść nie była związana z porachunkami kibicowskimi, a Koszowski stał się celem napastników przypadkiem. Aktualnie analizowane są nagrania z monitoringu. Zatrzymani zostali już pierwsi podejrzani, ale śledztwo jeszcze potrwa, ponieważ w zajściu uczestniczyło kilkanaście osób.

Koszowski trafił do szkółki katowickiego klubu w wieku 9 lat. Jego były trener, Marek Oględziński, opisuje go jako odważnego, silnego i zdecydowanego zawodnika, który był pozytywnie nastawiony do życia i na co dzień uśmiechnięty. 19-latek w czerwcu tego roku zrezygnował z gry w piłkę ze względu na kontuzję.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy