Były piłkarz Milanu obejmie Anży Machaczkała?

Były piłkarz Milanu obejmie Anży Machaczkała?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Gennaro Gattuso jest faworytem do przejęcia posady menedżera rosyjskiego klubu Anży Machaczkała.

Co ciekawe, włodarze znad Morza Kaspijskiego obserwowali Włocha jeszcze wówczas, gdy był on czynnym zawodnikiem. Wtedy do podpisania kontraktu jednak nie doszło. Dziś wszystko wskazuje na to, że Gattuso zasili Anży na innych warunkach, bowiem posadę ma stracić dotychczasowy menedżer drużyny, Sergey Tashuev.

37-letnia legenda Milanu próbuje swoich sił na ławce trenerskiej od lutego 2013 roku, kiedy to przejął FC Sion. Pobytu w zespole szwajcarskiej ekstraklasy nie zaliczy jednak do udanych, bowiem już po 15 miesiącach pracy podjęto decyzję o jego zwolnieniu. Później Gattuso zaliczył jeszcze epizody w Palermo i OFI Kreta, ale oba również były niepowodzeniem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy