Były pomocnik Arsenalu czeka na „właściwy klub”

Były pomocnik Arsenalu czeka na „właściwy klub” fot. Transfery.info
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The Sun

Były pomocnik Arsenalu Mathieu Flamini wyjawił, że odrzucił wiele ofert od zainteresowanych klubów i czeka na „odpowiednią szansę”.

33-latek pozostaje wolnym zawodnikiem odkąd rozstał się z Crystal Palace w lecie. Stało się to rok po odejściu z ekipy „Kanonierów”.

Francuz, który zdobył tytuł Mistrza Włoch z Milanem w sezonie 2010/2011, był łączony z powrotem do Włoch - jego usługami byli zainteresowani m.in. Sampdoria oraz Hellas Verona. Sam zainteresowany oświadczył jednak, że chce spokojnie przemyśleć kwestię swojej przyszłości.

- Każdego poranka budzę się i nadal jestem w stu procentach oddany piłce nożnej. Na dzień dzisiejszy czekam jednak na odpowiednią szansę - Flamini oznajmił w rozmowie z „The Sun”. - Otrzymałem wiele ofert z Włoch i całej Europy, ale chcę mieć pewność, że wybiorę właściwy projekt - dodał.

- Sprawa jest prosta. Nie chodzi o sam klub, ale o projekt, który byłby w stanie mnie zainteresować. Chcę znowu poczuć wyzwanie. Gram już od wielu lat i nadal czuję się młodo.

- W normalnych okolicznościach byłbym ze swoim zespołem od początku lipca. Dobrze jest zrobić sobie dłuższą przerwę, ale futbol to całe moje życie. Brakuje mi rywalizacji i uczucia bycia częścią drużyny. Jestem profesjonalnym piłkarzem i muszę gdzieś wyładować energię - skwitował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy