Były reprezentant Ghany bez klubu

Były reprezentant Ghany bez klubu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Boavis

Quincy Owusu-Abeyie za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Boavista FC.

W zespole z Portugalii występował od sierpnia zeszłego roku i w tym czasie rozegrał 11 spotkań dla "Panter". W przeszłości 28-letni skrzydłowy miał okazję grać m.in. w Arsenalu, Spartaku Moskwa, Celcie Vigo i Panathinaikosie.

Owusu-Abeyie to 18-krotny reprezentant Ghany, z którą to w 2010 roku brał udział w Mistrzostwach Świata na boiskach Republiki Południowej Afryki. Tam dostał szanse gry w dwóch spotkaniach fazy grupowej, przeciwko Serbii i Australii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy