Były zawodnik Legii Warszawa w KTS-ie Weszło [OFICJALNIE]

Były zawodnik Legii Warszawa w KTS-ie Weszło [OFICJALNIE] fot. Lens Strong / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: 90minut.pl I PZPN

KTS Weszło zgłosił do rozgrywek IV ligi Bartłomieja Kalinkowskiego - podaje 90minut.pl.

Bartłomiej Kalinkowski pomoże KTS-owi Weszło w dalszej części sezonu 2023/2024 IV ligi. Aktualnie drużyna z dorobkiem 11 punktów zdobytych w siedmiu meczach zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.

29-latek w poprzednich rozgrywkach był związany z Chojniczanką Chojnice, z którą rywalizował w I lidze. Na jej murawy wybiegał 28 razy i zanotował dwie asysty. Drużyna z województwa pomorskiego zajęła siedemnaste miejsce w tabeli i spadła poziom niżej.

Urodzony w Warszawie zawodnik za młodu szkolił się w Juniorze Radom, PKS-ie Makowiec, Broni Radom i Legii. W jej barwach zadebiutował w Ekstraklasie, ale w sumie uzbierał w niej tylko trzy występy.

Pomocnik grał też w Wigrach Suwałki (wypożyczenie), GKS-ie Katowice, ŁKS-ie Łódź i Górniku Łęczna.

Na najwyższym rodzimym szczeblu zakładał jeszcze trykoty ŁKS-u i ekipy z Łęcznej. Jego łączny ekstraklasowy dorobek to 32 mecze.

W I lidze uzbierał z kolei 169 występów (siedem goli). Były reprezentant Polski juniorów powinien być solidnym wzmocnieniem rywalizującego na piątym szczeblu rozgrywek KTS-u.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy