Były zawodnik Legii Warszawa w KTS-ie Weszło [OFICJALNIE]

Były zawodnik Legii Warszawa w KTS-ie Weszło [OFICJALNIE] fot. Lens Strong / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: 90minut.pl I PZPN

KTS Weszło zgłosił do rozgrywek IV ligi Bartłomieja Kalinkowskiego - podaje 90minut.pl.

Bartłomiej Kalinkowski pomoże KTS-owi Weszło w dalszej części sezonu 2023/2024 IV ligi. Aktualnie drużyna z dorobkiem 11 punktów zdobytych w siedmiu meczach zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.

29-latek w poprzednich rozgrywkach był związany z Chojniczanką Chojnice, z którą rywalizował w I lidze. Na jej murawy wybiegał 28 razy i zanotował dwie asysty. Drużyna z województwa pomorskiego zajęła siedemnaste miejsce w tabeli i spadła poziom niżej.

Urodzony w Warszawie zawodnik za młodu szkolił się w Juniorze Radom, PKS-ie Makowiec, Broni Radom i Legii. W jej barwach zadebiutował w Ekstraklasie, ale w sumie uzbierał w niej tylko trzy występy.

Pomocnik grał też w Wigrach Suwałki (wypożyczenie), GKS-ie Katowice, ŁKS-ie Łódź i Górniku Łęczna.

Na najwyższym rodzimym szczeblu zakładał jeszcze trykoty ŁKS-u i ekipy z Łęcznej. Jego łączny ekstraklasowy dorobek to 32 mecze.

W I lidze uzbierał z kolei 169 występów (siedem goli). Były reprezentant Polski juniorów powinien być solidnym wzmocnieniem rywalizującego na piątym szczeblu rozgrywek KTS-u.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy