Cagliari dmucha na zimne. Klub odizolował zdrowego gracza [OFICJALNIE]

Cagliari dmucha na zimne. Klub odizolował zdrowego gracza [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cagliari Calcio

Po pozytywnym wyniku, jaki uzyskał Diego Godín, Cagliari Calcio postanowiło odizolować jeszcze jednego Urugwajczyka. Tym sposobem, mimo braku stwierdzonego zakażenia koronawirusem, Nahitan Nández nie zagra z Juventusem.

Pandemia koronawirusa paraliżuje wszystkie gałęzie gospodarki, włącznie ze sportem. Pozytywne wyniki niemal każdego dnia otrzymują także poszczególni piłkarze, działacze czy trenerzy piłkarscy.

W ostatnim czasie COVID-19 wykryto u Gianniego Infantino, Ciro Immobile, Roberto Manciniego, Mohameda Salaha, Stefano Piolego czy Lucasa Torreiry.

Jeśli chodzi o tego ostatniego, ma on za sobą zgrupowanie reprezentacji Urugwaju, podobnie jak Diego Godín oraz Nahitan Nández.

Piłkarze Cagliari Calcio przeszli już stosowne testy i o ile w przypadku tego pierwszego pojawił się wynik pozytywny, o tyle środkowy bądź prawy pomocnik jest absolutnie „czysty”. Nie zmienia to jednak faktu, że obaj zostali odizolowani od reszty drużyny. Swoją decyzję Włosi tłumaczą w oświadczeniu.

„Godín, który wczoraj wrócił ze zgrupowania reprezentacji Urugwaju, nie miał kontaktu z członkami drużyny i został szybko odizolowany.

Test, któremu został poddany Nahitan Nández, który również znajdował się na tym samym zgrupowaniu, wypadł negatywnie. Chociaż nie jest to zgodne z protokołem, klub, w porozumieniu z personelem medycznym, postanowił wykluczyć go z kadry na mecz w Turynie, aby chronić wszystkie osoby, które potencjalnie miałyby z nim kontakt” – czytamy na oficjalnej stronie internetowej ekipy Serie A.

Zgodnie z powyższymi informacjami, obu zawodników zabraknie podczas sobotniej rywalizacji z Juventusem.

Godín w trwających rozgrywkach uzbierał pięć występów okraszonych jednych trafieniem, a Nández w tym samym czasie wybiegał na boiska siedmiokrotnie, notując gola oraz asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy